Parduotuvės sąlygos

N1 HOME SIA, registracijos Nr. 40103621523, adresas: Cėsu gatvė 31 k-2, Ryga, LV-1012, toliau internetinė parduotuvė teikia svetainėje esantį turinį ir teikia prekes/paslaugas pagal toliau nurodytas Naudojimosi sąlygas.m.

1. Bendrosios nuostatos

Jeigu vartotojas prekes/paslaugas perka per internetinę svetainę, tai toks abipusis susitarimas laikomas nuotolinės prekybos sutartimi ir jam taikomos Latvijos Respublikos teisės normos, reglamentuojančios nuotolines sutartis, įskaitant, bet neapsiribojant, Vartotojų teisių apsaugos įstatymą. Latvijos Respublikos, Latvijos Respublikos ministro kabineto nuostatai Nuostatai dėl nuotolinės prekybos sutarčių ir ktu.c.

2. Pirkimų atlikimas

Internetinėje parduotuvėje parduodamų prekių kainos ir specifikacijos nurodomos prie prekių.

Norėdami pateikti užsakymą, įdėkite norimas prekes į krepšelį. Užpildykite visus privalomus laukus ir pasirinkite tinkamiausią pristatymo būdą. Tada ekrane rodoma bendra užsakymo kaina su pristatymu. Sumokėkite už pirkinį, kad užbaigtumėte užsakymą.

3. Mokėjimo sąlygos

Atsiskaitymų valiuta svetainėje yra euras. Už pirkinį galima apmokėti pasirinkus šiuos mokėjimo platformos makecommerce.lv, Maksekeskus AS, pateiktus mokėjimo būdus:

  • Mokėjimai Visa/Mastercard
  • Latvijos internetinio banko mokėjimai: Swedbank, SEB, Citadele ir Luminor
  • Lietuvos internetinio banko mokėjimai: Swedbank, SEB ir Luminor
  • Estijos internetinio banko mokėjimai: Swedbank, SEB, Luminor

NB! Naudodami internetinės bankininkystės mokėjimo būdą patvirtinkite užsakymą ir spustelėkite mygtuką Grįžti į prekybininką.”.

Asmens duomenys, reikalingi mokėjimams atlikti, perduodami licencijuotai mokėjimo įstaigai Maksekeskus AS.

Sutartis įsigalioja sėkmingai apmokėjus į internetinės parduotuvės banko sąskaitą. Jei dėl kokių nors priežasčių nepavyks įvykdyti užsakymo, Pirkėjas apie tai bus informuotas ir sumokėta suma bus grąžinta kuo greičiau, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo gavimo.

4. Pristatymo sąlygos

Prekės pristatomos į šias šalis: Latvija, Lietuva, Estija. Įsigytos prekės pristatomos naudojantis: siuntų partneriais (DPD, Omniva), kurjeriu (DPD, Omniva), atsiėmimu iš parduotuvės. Visus mokesčius ir mokesčius, kuriuos reikia sumokėti norint gauti siuntą pristatymo vietoje, turi padengti Pirkėjas. Siuntimo išlaidos rodomos prieš patvirtinant užsakymą. Įsigytos prekės pristatomos Pirkėjo nurodytu adresu per 5-10 darbo dienas. Išimtiniais atvejais turime teisę išsiųsti prekes iki 30 kalendorinių dienų nuo kliento informavimo.

5. Teisė atsisakyti sutarties

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekės per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo momento. (Priklausomai nuo prekės, pirkėjas gali neturėti privalomos sutarties atsisakymo teisės, tokiu atveju turi būti aiškiai nurodyta ir paaiškinta priežastis). Atsisakymo teisė netaikoma, jei Pirkėjas yra juridinis asmuo.

Norint pasinaudoti 14 dienų sutarties atsisakymo teise, prekės gali būti naudojamos tik pagal paskirtį, vartotojas atsako už prekės kokybės ir saugumo palaikymą sutarties atsisakymo teisės įgyvendinimo laikotarpiu. Jeigu prekės naudojamos netinkamai ar sugadintos, neprižiūrint prekę naudojimo metu arba nesilaikant instrukcijoje pateiktų nurodymų, pametus originalią prekės pakuotę, arba jei jos pakuotė labai pažeista, internetinė parduotuvė turi teisę sumažinti grąžintina suma pagal prekės vertės sumažėjimą.

Norėdami pasinaudoti savo teise atsisakyti sutarties, turite pateikti atsisakymo formą, kurią rasite čia: https://n1home.lv/pages/atteikuma-veidlapa atsiųsdamas el. pašto adresu info@n1home.lv per 14 dienų nuo prekės gavimo.

Pirkėjas padengia prekės grąžinimo išlaidas, išskyrus atvejus, kai grąžinimo priežastis yra ta, kad prekė neatitinka užsakymo (pvz., netinkama ar sugadinta prekė).

Pirkėjas privalo nedelsdamas, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo atsisakymo formos išsiuntimo į internetinę parduotuvę, grąžinti Prekes Pardavėjui. Internetinė parduotuvė, gavusi grąžinamas prekes, nedelsdama, bet ne vėliau kaip per 14 dienų, grąžina visus iš pirkėjo pagal distancijos sutartį gautus mokėjimus.

Pardavėjas turi teisę sulaikyti mokėjimą tol, kol negaus Pirkėjo patvirtinimo apie Prekių ar prekių grąžinimą. Pirkėjui pasirinkus kitą siuntimo būdą nei internetinėje parduotuvėje siūlomas pigiausias siuntos tipas, internetinė parduotuvė neprivalo kompensuoti perteklinių siuntimo išlaidų.

Internetinė parduotuvė neatsako už įsipareigojimų vykdymo vėlavimą ar jų nevykdymą ar kitokio pobūdžio nevykdymą, atsiradusį dėl aplinkybių ir kliūčių, kurių internetinė parduotuvė protingai nekontroliuoja.

Internetinė parduotuvė pasilieka teisę atsisakyti parduoti prekes ir reikalauti iš Pirkėjo grąžinti prekę, jeigu internetinėje parduotuvėje dėl klaidos nurodyta kaina yra ženkliai mažesnė už jos rinkos kainą.

6. Vartotojo teisės į reikalavimų neatitinkančias prekes

Internetinė parduotuvė atsako už Pirkėjui parduotų prekių neatitikimą sutarties sąlygoms ar defektus, atsiradusius per 6 mėnesius nuo prekės pristatymo klientui dienos, arba egzistavusius prekių pristatymo metu, jeigu tokia prielaida neprieštarauja bylos ypatybėms ar nebuvimui. Apie prekės neatitikimą Pirkėjas privalo nedelsiant, per 2 mėnesius nuo jo nustatymo, informuoti Pardavėją, ty pateikti skundą. Pirkėjas skundą gali pateikti kreipdamasis į internetinę parduotuvę rašydamas el paštu info@n1home.lv arba paštu: N1 HOME SIA adresas: Cėsu gatvė 31 k-2, Ryga, LV-1012.

Internetinė parduotuvė neatsako už trūkumus, atsiradusius po prekių pristatymo Pirkėjui. Jeigu įsigytos prekės turi trūkumų, už kuriuos atsakingas Pardavėjas, Pirkėjas turi teisę reikalauti nemokamai pašalinti prekės trūkumus arba pakeisti į naujas prekes.

Jeigu prekės pataisyti ar pakeisti nėra galimybės, Pardavėjas grąžina Pirkėjui visus Distantinėje sutartyje numatytus mokėjimus. Pardavėjas per 15 dienų raštu atsako į vartotojo skundą.

7. Pirkėjo asmens duomenų tvarkymas

Internetinė parduotuvė tvarko tik tuos asmens duomenis, kuriuos pirkėjas įvedė užsakydamas prekes, tokius kaip vardas, pavardė, el.

Internetinė parduotuvė asmens duomenis perduoda transporto paslaugų teikėjui (-ams), kad būtų užtikrintas prekių pristatymas.

Jei aiškiai sutikote gauti mūsų rinkodaros pranešimus, įskaitant naujienas, mes galime retkarčiais su jumis susisiekti ir pateikti informacijos apie mūsų paslaugas ir naujausius pasiūlymus. Šiuo tikslu galime apdoroti jūsų el. pašto adresą, kurį nurodėte registruodamiesi rinkodaros pranešimams. Pirkėjas turi galimybę atsisakyti rinkodaros komunikacijos pranešdamas mums raštu adresu info@n1home.lv.

8. Ginčų sprendimo tvarka

Tais klausimais, kurie nėra aptarti šiose sąlygose, Pirkėjas ir Pardavėjas įsipareigoja laikytis Latvijos Respublikoje galiojančių įstatymų ir kitų teisės aktų.

Šalys visus ginčus tarp Pardavėjo ir Pirkėjo sprendžia tarpusavio derybų ar susirašinėjimo būdu. Jei ginčo nepavyksta išspręsti derybų ar susirašinėjimo būdu, Šalys ginčą išspręs Latvijos Respublikos teisme, laikydamosi Latvijos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Ginčai tarp Pirkėjo (vartotojo) ir Pardavėjo gali būti perduoti spręsti Vartotojų teisių apsaugos centrui arba Latvijos Respublikos teismui.

Pirkėjas taip pat turi teisę kreiptis į Europos Sąjungos ginčų sprendimo institucijas.